Müşteri Yorumları & Referanslarımız

İnternet sitemiz üzerinden son 4 yılda yaklaşık olarak 6000+ bireysel ve kurumsal müşterilerimiz ile iletişime geçtik ve bir çoğuna hizmet verme fırsatı yakaladık. İstanbul’un en çok tercih edilen Buzdolabı Servisi olarak tek hedefimiz %100 müşteri memnuniyetini esas alarak uygun fiyat politikasından asla şaşmamaktır.

Sayfamızda yer alan buzdolabı servisi müşteri yorumları ve referanslarımız kişilerin onayı alınarak yayınlanmış ve kendilerinin bilgisi dahilinde buzdolabı servisi müşteri yorumları  sayfası oluşturulmuştur.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Servis Çağır: 444 95 87
GSM-WhatsApp: 0535 560 43 59
buzdolabı servisi müşteri yorumları

ReferanslarımızHakkımızda Ne Dediler ?

Beşiktaş'da bulunan balık restoranımızın derin dondurucuların tamiri ve gaz dolumu işlemini yaptılar. Söz verdikleri saatte sorunsuz teslim ettikleri için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Ahmet TUNA
Ahmet TUNA

Bozulan buzdolabımız için çağırdık kendilerini. Dolabı tekrar canlandırdıkları ve yaptıkları öğrenci indirimi için kendilerine teşekkür ederim 🙂

Mert Ateş
Mert Ateş

Buzdolabı tamiri için gelen ustaların temiz işçiliği ve uygun fiyat gayet memnun edici. Hiç düşünmeden arayıp siz de hizmet alabilirsiniz.

Onur Bayraktar
Onur Bayraktar

Pizzadan hızlı gelen teknik servis 🙂 Buzdolabı sorunsuz şekilde çalışmakta. Teşekkür ederim.

Hakan Gündoğdu
Hakan Gündoğdu

Hem buzdolabının hemde derin dondurucunun aşırı gürültülü çalışmasından dolayı servis çağırdık. Çok uygun bir fiyata aynı gün işlerini bitirdiler. Teşekkür ederim

Halil Ademoğlu
Halil Ademoğlu

Acil buzdolabı servisi için kendilerini aradım. Buzdolabını evden aldılar ve 3 saat içerisinde çalışır halde geri teslim aldım. Teşekkürler.

Ceren Soydaş
Ceren Soydaş

İstanbul Bahçelievler de işletme sahibiyim. Pasta dolapları ve meşrubat dolapları için bakım yaptılar. Hem elektrik tüketimi azaldı hemde soğutma işlemini çok daha güçlü yapmaya başladı. Kendilerine teşekkür ederim.

Salih AKKUŞ
Salih AKKUŞ

Buzdolabı servisi için kendilerine İnternet üzerinden ulaştım ve 2-3 saat içerisin de evime servis geldi. Buzdolabı şuan da sorunsuz olarak çalışıyor. Hızlı servis ve uygun fiyat için teşekkür ederim.

Ayşen ÖZDEMİR
Ayşen ÖZDEMİR

Spot beyaz eşya satışı yapan bir dükkanım var ve 2.el buzdolabını müşteriye satmadan önce tamir ve bakım işlemini yaptırıyorum. Yaklaşık 4 yıldır sorunsuz şekilde çalışmaktayız. Herkese tavsiye ederim.

Aysel Kalaycıoğlu
Aysel Kalaycıoğlu

Çalışmalarımızİş Hayatından Kareler...Buzdolabı Servisine mi ihtiyacın var ?

HEMEN BİZİ ARA


444 95 87

7/24 Buzdolabı Servisi. Dilediğiniz zaman arayarak fiyat alabilir ve uygun bir gün / saat için randevu oluşturabilirsiniz. Her türlü Soru veya Sorununuz için bizi arayınız.

Tıkla | Ara

0535 560 43 59

Gün içerisin de 7/24 dilediğiniz vakit bizlere WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilir, arızalı cihazın resmini veya videosunu ücretsiz göndererek bizlerden fiyat alabilirsiniz.

WhatsApp

Call Now ButtonHemen Ara | 444 95 87

Hemen Ara

Open chat
Powered by