Yakuplu Buzdolabı Tamircisi 444 28 46

Yakuplu Buzdolabı Tamircisi 444 28 46

Yakuplu Buzdolabı Servisi

Yakuplu en yakın buzdolabı tamircisi için;

444 28 46

Yakuplu buzdolabı tamircisi

Servis kayıt formunu doldurarak da bizlere ulaşabilirsiniz. Buzdolabı motor markaları her üreticide farklıdır ve cihazınıza uygun orijinal parça için servisimizle görüşebilirsiniz. Gıda deposu olan buzdolabının bir kaç saat bile çalışmaz vaziyette kalması sağlık açısından önemlidir ve evdeki düzeninizi bozar. Servisimiz beklentilerinizi karşılayan bir servistir. Gelişmiş atölyeler ve servis araçlarımız ile kurutma makinesi servis ekibimiz aynı gün servis imkanı sunar. Gelişmiş atölyeler ve servis araçlarımız ile kurutma makinesi servis ekibimiz aynı gün servis imkanı sunar.

Ailemizin tüketeceği tüm besinleri muhafaza eden ve bu yönü ile sağlığımız içerisinde kritik öneme sahip buzdolapları yılların geçmesi ile veya bazı dış etkenler sebebiyle arıza verebilir. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, tamirinde en kaliteli ve güvenli hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

İli genelinde orijinal beyaz eşya parçalarını uygun fiyatta vermekteyiz. beyaz eşya servisimiz güler yüzlü ekibimizle sorununuzu çözmek için hazır beklemekteyiz. Servisimiz ile iletişime geçerek Sıemens servis hizmeti almak istediğinizde kısa süre arasında adresinize ulaşım sağlanmaktadır. Yakuplu beyaz eşya servisi Beyaz eşya kullanımı bundan böyle her ev de bulunan zorunlu ev eşyaları haline gelmiştir. Uzman kadromuz ve sizlere servis mevzusunda benzersiz hizmeti sunacaktır. Arçelik buzdolabı motor arızası nda kullanıcının yapacağı birşey yoktur servis çağırılması gereklidir. sorunlarınız için bizleri nolu telefondan arayabilirsiniz. Garantisi biten Arçelik buzdolabı arızanız da sizlere hızlı ve ekonomik servis imkanı sunarız.

Buzdolabı tamircisi servisi ekibimiz konularında uzman ve müşteri odaklı çalışarak arızanız hakkında ücretsiz bilgi paylaşımı yapan çağrı merkezimizin olmasıdır. buzdolabı ünlem işaretini görüyorsanız sorunu ciddiye almalısınız.

Derin dondurucunuzun üstüne eşya koymayınız, titreşimden kaynaklı ses olayı yaşanabilir. Buzdolabı soğutma görevini yerine getirmiyor ise sebeplerinin kusursuz yapıda tespiti için mutlaka uzman servislerden yardım alınız. Derin dondurucunuzun soğutma performansı yetersiz gelirse sıcaklık kontrol düğmesini 7 (Coldest – Daha Soğuk) yönüne düzgün çevirin.

Arıza kodları size buzdolabınızda bir sorun olduğunda hatasını belirten işaretlerden oluşur. Buzdolabı kompresör değişim fiyatları için bizi aramanızı tavsiye ederiz. Değerli halkına eksiksiz buzdolabı servis imkanı sunarız. Servisimizden gelen metod personellerimiz sizlerin ürünlerin problemlerini tespit ettikten sonra gerek adresinizde gerekse atolyemizde tamir ederek en kısa sürede teslim eder. Bazı buzdolabı modellerde sensör, bazı modellerde ise termostat bulunmaktadır. Uzun yilların verdiği tecrübe ve Bilgi birikimi mükemmel servis yapmaktadır.

Buzdolabı iç lambası yanmıyor olması belkide bunun bir yerde kısa devre yapıyor olmasından kaynaklandığını gösterebilir. Yanlış deterjan kullanılması çamaşır makineniz de arızaya neden olur. Ekranda HO yazıyor – Tatil konumuna girdi? Panel üzerindeki MODE, SETUP veya MENU yazılı düğmeye HOLIDAY yazısını kare içine alana kadar peşpeşe basılır; Daha sonra EKSİ ( – ) işareti olan düğmeye basılarak kapatılır.

Beyaz eşya metod servisi alanı devamlı yeni cihazlarla karşılaşılan ve gelişimin şart olduğu bir sektördür. Buzdolabı kompresör arızası nasıl anlaşılır? Buzdolabınız çalışmıyor, ses gelmiyor, donma yapmıyor, soğutma yapmıyorsa bu arızadan şüphelenilebilir. Bir servis fiyatları olağandan çok düşükse o servi de sıkıntı olabilir önem etmelisiniz. Garantisi bitmiş olan çamaşır makinesi arızalarınız da uygun fiyatlı servis hizmeti sağlarız. Buzdolabınızda oluşan her hangi bir sorun devamında bizlere ulaşmak için en kısa sürede harekete geçmeniz gerekmektedir.

Buzdolaplarınızın tüm marka bakım onarım servisi üstlenen firmamız gelişen dünya koşullarını da devamlı takip ederek tüm bu gelişmeleri kendine anında uyarlamaktadır. Buzdolabındaki tekmelik bölümü temizlik amacıyla yerinden çıkarılması ve doğru yerleştirilememesi buzdolabının sesli çalışmasına sebep olur. ilinde hizmet sunan firmamız servis aracımızla size en kaliteli hizmet için daima yanınızdadır.

Market Pipi Soğutucunuz soğutmuyor ise deneyimli yöntem ekibimiz market tipi sogutucunuzun sogutması için gereken uygulaması yapacaktır. buzdolabı arızasında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik Servis olarak, başta olmak üzere diğer markalarda da buzdolabı ve dondurucunuz tamiri, bakımı ve servisini uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Hangi marka buzdolabınız olursa olsun, çağrı merkezimizden bize ulaşmanız durumunda, buzdolabı markanıza göre alınında uzman buzdolabı tamirci ekibimizi adresinize yönlendirmeye devam ediyoruz. Arçelik buzdolabı komprosör üstü kabını uygun fiyatlar ile firmamızdan alabilirsiniz. Çamaşır makinası montaj hizmetlerimiz de uygun fiyat garantisi veririz. Yakuplu Buzdolabı  tamircisi modellerindeki S5 arızası vaziyetinde cihazın alt kısmından su akıttığı gözleneceğinden ilk olarak kapatılması gerekir. Derin dondurucu yeşil ışığı yanıyor; makinanın elektriğe bağlandığını ve normal çalıştığını gösterir. Buzdolabım motoru çalışmıyor ise uygulama destek için Beyaz Eşya Servisimizi arayın.

Gaz borularında gaz sızıntısı varsa buzdolabı soğutmaz. Alanında yeterli bilgi ve uzmanlığa sahip olan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Buzdolabı hata kodlarının olması olası arızayı bulma açısından çok önemlidir. buzdolabı servisi firması olarak uygun fiyat politikası dahilinde büyük bir uzman kadrosuna sahibiz. Derin dondurucuda 1 ve Min en düşük, 4 ve Max en üstün değeri ifade eder. Buzdolabınız çalışmıyor ise prizin bağlı olduğu ana sigorta kapalı olabilir.

Zemine özel bir biçimde yerleştirilmemiş ise veya duvara ya da öteki mutfak eşyalarına değiyor ise, cihaz sallanabilir.

İşin ehli elemanlar, güven veren buzdolabı yöntem servis hizmeti ve zamanında gerçekleşen servis hizmetleri, yöntem servis çalışmaları kategorisinde istediğiniz etkili sonuçları bir araya getirecektir. Derin donduruculardaki ters kokuların sebebi genelde buza sıkışıp kalan yemek artıklarıdır, o yüzden buzları çözmek koku problemini ortadan kaldıracaktır.  Yakuplu Buzdolabı Tamircisi Tek seferde yapılacak tam kapasiteli yüklemelerde yeteri kadar soğuk hava akışı sağlayamayacağından dondurucu- nuzun soğutma aşaması yeterli olmayabilir.

No-frost buzdolabı modellerinde soğutma sorunu varsa, tıkanıklık veya buzdolabı motorlarında arıza olabilir. En yakın buzdolabı servisinden hizmet alabilirsiniz. Çamaşır makinesi kapak conta değişim parçası her markanın yedek parçaları bulunmaktadır. Derin dondurucu dondurmaması sorunu kompresörden kaynaklı olabilmektedir ve eğer kompresör bozulmuşsa derin dondurucu kısmı beklenen performansla çalışmaz. Buzdolabı anakart arızasına bir çok neden sebep olabilir.

Buzdolabı Servisi bünyemizde sizlere sunduğumuz tüm arıza onarım, tamir, bakım, yedek parça ve montaj işlemlerinde garantili işçilik sunmaktayız. Buzdolabı motor değişim fiyatı her kullanıcının bütçesine uygun olarak belirlenmiştir. Buzdolapları birde yıllandıkça bakımları ve usul takibinin yapılması şart.

Endüstriyel buzdolabı bakım, onarım, tamirat çalışmalarını gerçekleştirecek firmanın ne denli güvenilir, kurumsal, ileri ve operasyonunun ehli personele sahip olduğu araştırılmalıdır. Siz değerli beyaz eşya kullanıcıları servis faaliyetleri hususlarında anlam etmeniz gereken en önemli hizmet karşılığı fiş faturanızı almaktır. Muhtemel sorunlar içinse 1 yıl süreli servis garantisi sunuyoruz. Buzdolabı kompresör arızası bir çok arızaya da neden olur.

Buzdolabınızın Soğutucu bölümünü 4, Dondurucu bölümünü -20 değerinde olması gerekmektedir. Buzdolabı kart bozulduktan sonra ilk olarak fonksiyonel soğutma özelliği ortadan kalkacaktır. Deep Freeze bölümünde karlanma sayesinde ısınma olabilir, Yakuplu beyaz eşya teknik servis karlanmanın sebebi üst kapak fitillerinin eskimesidir. Buzdolabının soğutma yapmamasının temel sebeplerinden biri de üst fanıdır.

Buzdolabı modellerinde beliren S1 hata kodunu ekranda görülmesi koşulunda gerekli kontrollerin sağlanması için özellikle daha büyük sorunlar yaşamamak adına kullanıcıların duruma müdahale etmemesi gerekir.

Kusursuz servisimiz de en kaliteli yükümlülükleri bulabilirsiniz. çamaşır makinesi cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır. Çamaşır ve Bulaşık makineniz su tahliyesi yapmıyor ve koku yapıyorsa acil servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayın. Buzdolabı arızalarında sizlere özel fiyatlarda arasında hizmet veriyoruz. Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek beyaz eşya cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.

En iyi indesit çamaşır makinesi servisimiz uzman deneyimli aşamasının ehli teknisyenleri ile koşa süre de cihazınızın sorununu anlar ve tamirine başlar. Buzdolabı ses çıkarıyor ise dolabın yerinin dengesiz olmasından kaynaklanıyor olabilir. Çamaşırların makineye fazla konulması makineniz de titreşim olmasına neden olur. Sadece tek bir ürün üzerine yoğunlaşmadan, tüm Marka Beyaz eşya ve elektronik cihazları güvenli bir yapıda tamir eden Teknik Servisleri müşterileri tarafından her an ulaşılır durumdadır.

Arçelik çamaşır makinesi rezidans arızası nda kusursuz fiyatta rezidans değişiminizi yaparız. Kondenser fanı her marka buzdolabı için buzdolabının alt kısmında yer alır. Hava akım deliklerinin tıkanması buzdolabında buzlanmaya neden olur.

Endüstriyel bulaşık makinesi servisimiz haftanın her günü servis imkanı verir. sorunlarınız için bizleri nolu telefondan arayabilirsiniz. Buzdolabında su sızıntısı olması genel de kanalların tıkanmasından kaynaklıdır. Buzdolabı çalışaması en çok kompresör arızası olduğunda görülür. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bozulması kısa süreli bir kriz nedenidir aslında. Buzdolabı parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde kesinlikle olmaz. İndesit Servisi firmamız servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Bütün buzdolaplarınızı tamir, bakım ve onarım çalışmalarını deneyimli ve uzman kadromuz ile garantili olarak yapmaktayız.

Buzdolabımın dondurucu bölmesinde buz tabakası var? Dondurucu bölüm(Dipfiriz) kapısı açık kalır ise karlanma & buzlanma oluşur; Buzdolabınızı eritip, tekrar çalıştırabilirseniz sorun giderilecektir.

Buzdolabı her ne kadar çok sık arıza göstermese de zaman içinde bir çok uygulama sorun görülebilmektedir. Bulaşık makinesi ani arızalanmaları için hızlı servis ekibimiz size yardımcı olacaktır. Beyaz eşya tamir işleri ciddiyet gerektiren bir iştir. Sanayi tipi buzdolabı bakımında bobin temizliği yapılır. Buzdolabı alt tarafının soğutmaması halinde uzman servis müdahelesi ile sorun giderilir. Yiyecek ve içecek yüklemesini yeni yaptıysanız veya derin dondurucunuzu daha fazla soğutmak istiyorsanız düğmeyi 4 ya da Max değerine çevirebilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamir Servisimiz her marka cihazlarınızın tamir bakım ve onarımını garantili olarak sizlere sunmaktadır.

Yakuplu Beyaz Eşya Servisleri 

Buzdolabına açık konulan meyvesuları, sular buzdolabı duvarında terleme yapar. Buzdolabı ses yapıyor sorununuz da genelin de hizmet sağlayan buzdolabi tamir bakım ve onarım merkezimizden hatasız tespit ile benzersiz hizmeti alacağınızın garantisini veririz. BEKO buzdolabı servis ekibimiz usul bilgiye sahip olduğu kadar, müşteri ziyaretinde de ahlaklı ve bilinçlidir. Biz beyaz eşya servisimiz de Yaptığımız faaliyetler de memnuniyet ve sorunlar için geri dönüşler sağlıyoruz.

Buzdolabı fanının çalışmama nedeni fanın arızalanması ya da buzdolabının karlama yapmasından kaynaklıdır. Buzdolabım su akıtıyor sa su kanalını iyi bir yapıda temizleyin. Buzdolabı çalışmıyor direk servis bakması gereken bir arıza türüdür. Buzdolabı tamiri konusun da donanamlı stoklar ve servis araçlarımız ile aynı gün için de servis hizmeti vermekteyiz. Buzdolabının kapağını açınca fan sesinin durmaması koşulunda bir arıza olma olasılığı vardır, servis desteği almalısınız.

Buzdolabını koymak istediğiniz ortamın sıcaklık ve nem oranı normal olmalıdır. Temizlik önemlidir fakat temizlik yapılırken temizlik yapma şekli buzdolabının ömrünü de uzatmalıdır. Teknik servis ekibimiz uzman ustalardan oluşmuş ve evleriniz de ağırlayacağınız doğru kişilerdir.

Buzdolabınızın kapısı doğru bir biçimde kapanmıyor ise kapıda bulunan contalar zarar görmüş olabilir. Buzdolabı markasına ait tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerde güler yüzlü ve sağlıklı hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz. Buzdolabı E2 hata kodu; dondurucu sensör arıza hatası anlamına gelir. buzdolabı kullanıcıları no-frost buzdolaplarında oluşabilecek olan S6 hatası koşulunda ısıtıcının kontrol edilmesi gerekiyor. garanti verilerek yapılan beyaz eşyalar sa sorun çıkması durumun da ikinci kere ücretsiz usul servis hizmeti verilmektedir. Amacımız hizmetimizi size mümkün olan en kısa sürede ulaştırmaktır.

Buzdolabınızda sebzeleriniz kısa sürede mi çürüyor ?Sebzelerin bir nem miktarı vardır ve naylon poşet ile buzdolabına yerleştirildiğinde bu buhar yoğunlaşır ve suya dönüşür, bu nedenle de sebzeler çürür.

Bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşya cihazlarınız da yaptığınız yanlış bir müdahele cihazınız da geri dönüşü olmayan zararlara neden olabilir. Dolaplarınızda en çok karşılaşacağınız sorunlar sesli çalışması, soğutmama, terleme yapması ve su akıtmasıdır. Derin dondurucu çok sesli ve gürültülü çalışıyor olabilir. Derin dondurucu soğutmuyor , buzdolabı soğutmuyor şikayetlerinizde hizmet alacağınız servis ve tamircileri en uygun seçmeniz gerekmektedir. Buzdolabı ses çıkarıyor ise dolabın yerinin dengesiz olmasından kaynaklanıyor olabilir.  Yakuplu beyaz eşya servisleri Buzdolabı contalarınızı cihazınıza uygun contolar ile değiştirmek için bizi arayın. ilinin Her Yerindeyiz.

Buzdolabının önemli olması ve arıza yaşanmaması için daha dikkatli kullanmak gerekir. En Yakın firmalar, acil servisler, nöbetçi beyaz eşya servisi, 7/24 hizmetler, ucuz ve hesaplı Beyaz Eşya Tamiri servisi, en yakın Beyaz Eşya Tamiri firması, 7/24 acil Ankara şirketleri için bizi arayın. Buzdolabı beyaz eşya servisi  içerisindeki sıkışmış sıvı ve gazlar, kompresör çalışmıyor olsa da ses çıkarması normaldir. Buzdolaplarında gerçekleşen arızalar,kısa süre de yapılmalıdır ki yiyecekler bozulmasın. Buzdolabı kompresör devreye girmiyorsa yöntem destek için bizi arayın tam ve kusursuz ustaları adresinize yönlendirelim. BUZDOLABI ALT SOĞUTUYOR ÜST SOĞUTMUYOR ARIZASI genellikle No frost buzdolaplarında bu arıza görülmektedir.

Buzdolabı cihazlarının eski olduğunda yada buzdolabı cihazınız bıçak darbesi aldıysa gaz kaçağı gerçekleşebilir.

Halı nasıl yıkanır sorusu ise çok farklı olarak cevap bulur. Çamaşır makineleri bakımları sırasında fark edilen eskiyen parçalar tamir edilir ve ileride oluşacak daha büyük arızaların önüne geçilir. buzdolabı motoru aşırı ısınması buzdolabınıza daha fazla zarar vermeden servis çağırmalısınız. Buzdolabı bakım işlemleri, performansı düşen ve daha fazla enerji harcamaya başlayan cihazların daha etkin çalışmasını sağlar. Buzdolabımotor soğutma fanı motorun aşırı ısınmasına engel olmak amacıyla çalışmaktadır. Buzdolabı kullanıcıları cihazın çalışırken E8 hata kodunu vermesi esnasında soğutucu kısmına çalışması arıza nedeniyle durmuş demektir. Buzdolabı çalışıyor fakat soğutmuyor sa rezistanslardan biri veya birkaçı bozulmuş olabilir. Endüstriyel buzdolabı bakımı için servis merkezimizi arayabilir ve uygun fiyat ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İŞ yerin de kullanılan endüstriyel buzdolabı için kampanyalı bakım proğramımızdan faydalanabilirsiniz.

Kampanyalı buzdolabı bakımları için bizi arayınız. Buzdolabınız istenilen model ve marka olsun firmamız sürecinin ehli kişileri tarafından en iyisi yapılmaktadır. Buzdolaplarında bulunan sensörler zaman içinde arızalanabilir ve görevlerini yerine getirmeyebilirler. Buzdolabı kapağının hava alıp tam kapanmaması buzdolabının tam anlamı ile soğutma yapmasını engeller.

Teknik hizmet sunan Beko Servis firmamız beyaz eşya servisi işinde da uzman personeli ve kaliteli donanımıyla tüm arızalar için daima arkanızdadır. Bozulan beyaz eşyalar için gezici servis ekiplerimiz aynı gün içerisinde hizmet verir.

Her zaman hususunda uzman ve eğitimli uygulama ekiplerimize Servis Merkez hakkında araştırma yapıp düzgün servis ekibi olduğunu görebilirsiniz. Çamaşır makinesi pompa motoru arızası ciddi bir arızadır uzman teknisyenlerden destek alınmalıdır. Çamaşır makinesi arızalarınız hızlı biçimde çözecek olan metod servis haftanın her günü yanınızda.

Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklığı derecenin altında ise buzdolabında terleme yaşanır. Buzdolabı servisi müşteri memnuniyeti temel ilkesi olan ilke anlayışlarına bağlı olarak sorumluluklarını yerine getiren ve müşterisine desteğini 365 gün esirgemeyen hatasız servisiz.  Beyaz eşya tamiri ile birlikte beyaz eşya ve ankastre fırınların yedek parça satışını yapmaktadır.

Ne zaman isterseniz en kısa süre de gezici teknisyenlerimiz kısa süre de adresiniz de olacaktır. Uygun fiyat garantili beyaz eşya servisi yedek parça mevzusunda da en ucuz fiyat avantajı verir. Buzdolabı bakımları sırasında fark edilen eskiyen parçalar tamir edilir ve ileride oluşacak daha büyük arızaların önüne geçilir. Buzdolabı Tamircisi olarak teknisyenlerimiz ürün teknolojilerinde hizmet içi eğitim almış ve aynı zamanda oldukça fazla tecrübeye sahip teknisyenlerdir. Yakuplu beyaz eşya servisleri  Buzdolap ya da derin dondurucunuzun kusursuz çalışması için düz zemine kurulum yapılması gerekmektedir.

Evlerin vazgeçilmezi beyaz eşya cihazlarınız bakım ve temizliği önemlidir. servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her türlü marka buzdolabı, çamaşır makinası, ürünlerinizin tamir, bakım onarım ve montaj gibi servis işlemlerini en hızlı durumda karşılar.

Buzdolabı derin dondurucu elektronik kart fiyatları, buzdolabı fan motoru fiyatları nedir, bilgi almak için hemen bizi arayın. Buzdolabının hemen açılıp kapanma nedenleri aşama arızadan kaynaklıdır. com ve 444 60 10 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden ücretsiz oluşturabileceğiniz randevu ile deneyimli servis ekibimizden destek alabilirsiniz. Bosch çamaşır makineleri birçok sebepten dolayı arıza verebilir. Yapılan tamir ile ilgili sorun oluştuğunda ikinci servis kaydını ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Yıllardır bünyesinde bulundurduğu uzman tekniker ve teknisyen kadrosu ile, aşama hizmet ve satış sonrası servis işinde ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini gösterir. Bir çok kullanıcı Buzdolabı Arızası yaşadığından karşınıza çıkacak tamir fiyatı ve servis ücretleri alanında endile duymaktadır. Kurumsal firmamız yıllardır kaliteli hizmeti kusursuz fiyata sunmakta ve bu hizmetin karşılığı olan ödemeyi sizlere banka kartları, EFT ve kapıda nakit ödeme kolaylığı sağlar.

Uzmanlarımız tarafından buzdolabında ortaya çıkan alarm ışığının yanması durumuna karşı kullanıcıların daha mükemmel bir yaklaşım sergilenmesi gerektiği hususlarında uyarıyor. Beyaz eşyaların evlerdeki önemini bilen beyaz eşya servisimiz hızlı servis hizmeti ile sizleri madur etmez. Endüstriyel buzdolaplarınızı uygun fiyatlar ile bakım ve onarım yaptırmak için buzdolabı tamir merkezimizden de fiyat alınız. Bir zorlu lekeler çamaşır makinesi sayesin de temizlenmiş olur. Derin dondurucu arızasın da yetkili servislerin ileri fiyatlarının hedefi olmayın. Buzdolabı motor tık sesi geliyor olmasının birçok nedeni olabilmektedir. Sanayi tipi buzdolabı bakımında sızdırma var mı kontrol edilir ve sızdırma koşulunda tamiri yapılır.

Servis ve parça değişimi Vestel Beyaz Eşya Servisi çalışanımız tarafından servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz. Tamiri yapılan bosch buzdolabı komprosör için 1 yıl garanti vermekteyiz. Buzdolabı çalışıyor fakat soğutmuyor sa cihazınız gaz kaçağı yapıyor olabilir.

Derin dondurucu servisimiz uygun fiyat politikası ile en çok çağırılan servis olmustır. Elektronik beyaz eşyalar özellik ve Farklı tasarımlar ile karşımıza çıkar. Onarımı yapılan ürün de aynı sorun tekrar yaşanırsa bu kabul edemediğimiz bir durumdur ve bizi üzer. Buzdolabı servisi, buzdolaplarımızın bozulmasında ilk arayacağımız yer olmakta ve buzdolabımızın tamir edilmesini talep ettiğimiz, mühim bir ihtiyacı karşılamaya odaklanan değerli bir mesleği icra etmektedir. Buzdolabı tamir merkezimiz uzman kadrosu ile haftanın her günü tamir bakım onarım yapmaktadır. Yaptığımız buzdolabı ve çamaşır malmedi arıza tamirinde fiş fatura vermekteyiz.

Buzdolabı tamiri ne kadar bu cevap buzdolabının modeline göre değişim gösterir.

Buzdolabı onarım servisi için aynı gün kaliteli ustalar. Buzdolabı servisimiz yaptığı faaliyetleri ile kendini ispatlamıştır. çamaşır makinesi parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde kesinlikle olmaz. Çamaşır makinesi rulman değişimleri için bizi arayabilirsiniz. Beyaz eşya cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize götürülmektedir.

Buzdolabı çalışıyor ama soğutmuyor ise buzdolabınınn kapağı kapanın kapanmadığına anlam edin. Buzdolabı contaları bozulduğunda buzdolabı tamir merkezimizi arayabilirsiniz. Özellikle de endüstriyel cihazların bakımını yaptırmanız sizlere fayda sağlar. Tüm Marka cihazlarda görülen bulaşık makinesi su kaçırması sorunu, bağlantı Hortumundaki çatlak nedeni ile yada tahliye hortumunda çatlak oluşması nedeni ile Su Akıtma arızası olabilir.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara | 444 95 87

Hemen Ara

Open chat
Powered by